Що таке AndroidPIT?

4

Портал Androidpit.ru – це проект, що вміщує в себе величезну кількість цінної інформації, що має відношення до популярній платформі Android. Більш того, на наш погляд AndroidPIT — це основний інтернет-ресурс, за допомогою якого можна дізнатися про все, що пов’язано з платформою Android.

Відкривайте для себе нові додатки!

На сайті є своя особливість: кожен день виходить огляд як мінімум одного з свіжих додатків. Радимо читати їх почастіше; додатка розбираються буквально по поличках, тому буде легко зрозуміти чи будуть ці програми корисні для Вас, чи ні. У достовірності інформації можете бути абсолютно впевнені, їхня увага зосереджується додатки професіонали, майстри своєї справи. До того ж, завдяки Web 2.0-спрямованості порталу, явно комерційні статті просто заминусуют самі користувачі.

Будьте в зв’язці!

AndroidPIT є найбільшим в Європі сайтом в своїй тематичній ніші. Тисячі активних користувачів у будь-який час готові допомогти один одному по будь-яких питань. Користувач AndroidPIT — це не просто пасивний одержувач інформації, тут він також може внести свій особистий внесок в розвиток проекту, наприклад, написавши статтю, залишивши коментар, або оцінивши додаток з допомогою фірмової шкали оцінки.

Творіть!

Цікавою особливістю платформи Android є те, що будь-яка людина з певним набором навичок може створювати і поширювати власні додатки. Портал надає можливості для просування своїх програм, як для розробників, так і для дизайнерів.

Пізнавайте!

Постійно зростаюча популярність платформи і величезна кількість додатків, на жаль, іноді утрудняє вибір між ними. У зв’язку з цим користувачеві необхідні надійні веб-джерела, що дозволяють завантажувати або купувати, а також зручно оцінювати потрібні програми. AndroidPIT.ru – це саме такий присвячений платформі Android портал, надійний і неупереджений, з оглядами, блогами, форумами і тисячами фанатів.

Пам’ятайте, можливості операційної системи Android розвиваються неймовірно швидкими темпами, тому важливо не відставати від планети і бути вкурсе всіх подій.