Ще одна соцмережа України оголошує про закриття

4

Сьогодні, 12 вересня, стало відомо про те, що розробка української соціальної мережі Woolik була припинена. Користувачі, які були в ній зареєстровані, отримали повідомлення про те, що це була не соцмережу, а всього-навсього розіграш. Звучить ця новина особливо неприємно після того, як раніше розробники Ukrainians оголосили про припинення її функціонування.

При цьому представники Woolik ще минулого тижня хвалебно повідомляли, що соціальна мережа вже залучила понад сотні тисяч користувачів.
Тим не менш, українці не припиняють спроби створити українську цікаву соціальну мережу.

Співзасновник нещодавно закрилася мережі Ukrainians Олександра Струмчинская похвалилася, що починається «нова ера». За його словами, незабаром на території України буде організовано новий ресурс для соціальних цілей під назвою ЄСВОЄ. У чому саме така мережа буде інноваційної, розробник проекту не розповідає. За її словами, членами веб-ресурсу ЄСВОЄ можуть бути не тільки громадяни України, але й іноземці. При цьому інтернет-сайт буде функціонувати не лише в соціальних і розважальних цілях: там будуть створені інструменти для бізнесу.