Samsung скасувала випуск Galaxy A10 і Galaxy S8 Mini

0
7

Напередодні в мережі поширився слух про те, що південнокорейський розробник смартфонів і іншої техніки Samsung планує випустити зменшену версію флагмана Galaxy S8. Незважаючи на це, сьогодні надійшла інша інформація про це.

Звіти компанії свідчать про те, що в Samsung не планують вводити в експлуатацію прилади Galaxy A10 і Galaxy S8 Mini. Вони навіть пояснили це рядом причин.

Зокрема, у звітах Samsung говориться про те, що через кілька років після початку запуску пристроїв серії Galaxy S Mini вони не є вельми популярними. До того ж, вони спочатку не були дуже успішними.

У прес-службі компанії заявили, що не тільки мала популярність стала причиною скасування виробництва. За їх словами, виготовлення вигнутих дисплеїв для міні-моделей є дуже трудомістким. Тому в Samsung відмовилися від ідеї створити нову версію смартфона.

Нагадуємо, що за чутками Samsung Galaxy S8 Mini повинен мати дисплей діагоналлю 5,3 дюйма, 4 гб «оперативки». Є також інформація про те, що смартфон повинен був перебувати в середньому ціновому сегменті.