Samsung приєднується до Linux Foundation в якості платинового партнера

4

На цьому тижні Samsung вступив в ряди Linux Foundation — некомерційної організації, консорціуму фірм, що просувають стандарти Linux і займаються розвитком операційної системи.

Корейський виробник приєднався до організації не просто як спостерігач, а як высокоранговый учасник. «Платиновий партнер» Samsung, склав таким образам компанію вже перебувають у цій «човні» Fujitsu, IBM, Intel, NEC, Oracle і Qualcomm. Згідно замітці в New York Times, Samsung внесла в консорціум свій вступний внесок у розмірі 500 000 $.

Враховуючи те, що компанія дуже щільно працює з софтверними продуктами на основі Linux (наприклад: Android, Bada, Tizen і т. д.), новину про її членство в організації не назвати сенсацією. Однак стає зрозуміло, що лідируючий виробник в області мобільних пристроїв в довгостроковій перспективі має великі плани щодо підтримки Linux, що вже говорить про багато що.

Виконавчий директор Linux Foundation, Джим Землін (Jim Zemlin) прокоментував вступ Samsung фонд так: «стратегічне бізнес-рішення, прийняте Samsung Electronics призведе не тільки до виведення цього виробника на технологічні і ринкові вершини, але і посприяє прискоренню і поліпшення розробки Linux».

В інтерв’ю Times, Землін також зауважив, що приєднання Samsung до лав Linux Foundation допоможе конкурувати з такими потужними суперниками, як Apple. «Apple здається найбільш закритою компанією, що розробляє пропрієтарний софт в світі, і в неї це чудово виходить. Samsung допоможе зробити те ж саме, але тільки програмне забезпечення при цьому буде відкритим. Тільки такі великі компанії як Samsung можуть допомогти зробити Linux значно краще, адже нам складно конкурувати з масованими інвестиціями Apple у своє програмне забезпечення».