Samsung покаже свій новий флагманський OLED HD-телевізор в серпні

0
6

Компанія Samsung планує показати свій новий флагманський 55-дюймовий телевізор високої чіткості на базі технології OLED на торговому шоу IFA, яке пройде в Берліні вже в цьому місяці.

Саме на цьому заході іменитий південнокорейський виробник продемонструє свіжу преміум-лінійку HDTV на базі OLED і розкриє специфікації таємничої флагманської моделі цієї лінійки, до слова, «засвітилася» на виставці CES, що пройшла в січні. З тих пір детальна інформація за «загадковому» телевізору просто відсутня.

Чутки говорять про те, що телевізори з нової серії будуть підтримувати новітню версію технології DLNA-синхронізації Samsung AllShare, в комплекті з якої користувач отримує 5 ГБ простору в хмарному сховищі.

Також передбачається система віддаленої авторизації користувачів. У майбутньому, за допомогою такої системи, володар телевізора буде вільний отримати віддалений доступ (за допомогою одного-єдиного акаунта) до будь-якого зі своїх пристроїв від Samsung, що знаходяться в будь-якій точці світу, де є інтернет. Загалом, не будемо загадувати на майбутнє – почекаємо IFA 2012 і подробиць з цього заходу.