Samsung підготувала неприємний сюрприз для Apple

0
8

Неможливо просунути продукт вперед, не беручи на себе ніяких ризиків, деякі з яких окупляться, а деякі з них – немає. Для 10-річного ювілею iPhone Apple вирішила змінити ситуацію з новою системою ідентифікації осіб, ліквідацією домашньої кнопки і дизайном всього екрану. Незважаючи на те, що дисплей iPhone X розтягується, щоб відповідати всім сторонам телефону, сумно відома область на екрані (яка містить всі датчики і камери, необхідні для роботи ID особи), дозволяє флагманського пристрою бути безрамковий. Але нещодавно опублікований патент від Samsung деталізує альтернативний дизайн, який може усунути необхідність у вирізі.

Патент описує гнучкий OLED-дисплей з отворами для камер, датчиків, динаміків та інших важливих компонентів. Це дозволило би по-справжньому повністю екранувати дизайн без необхідності вирізати сегмент у верхній частині дисплея, як ми бачимо на iPhone X, а також на Essential Phone.

У патенті також показано, як текст буде обтікати отвори, хоча у користувачів буде можливість зменшити область перегляду, що можливо на iPhone X. Це звучить як життєздатне рішення і, ймовірно, актуальне для тих, хто не любить виріз.