Samsung Galaxy Tab S3 отримає вигнутий дисплей Edge?

4

Пам’ятайте Galaxy S7 edge від Samsung? Відмінний розумний телефон з незвичайним екраном Edge, загнутим на бічні сторони. Судячи з усього, аналогічна панель AMOLED з’явиться в «таблетці» Galaxy Tab S3.

Про сказане свідчить витік. У мережі оприлюднено відповідний рендер. Щоправда, зображення не офіційне — варто поставитися до знімка з обережністю.

З іншого боку — все логічно. Подібним дисплеєм — за чутками — оснащений прийдешній Galaxy S8. Samsung може повторити це з планшетом. Хороша «фішка» для топового пристрою.

Що стосується специфікацій, точні дані відсутні. За спекуляцій — 9,6-дюймовий Galaxy Tab S3 пропонує дозвіл 2048 на 1536 пікселів і співвідношення сторін 4:3.

Ще очікується, що виріб комплектується 4 ГБ оперативної пам’яті, процесором Qualcomm Snapdragon 820, роз’ємом USB-C, флеш-накопичувачем місткістю до 128 ГБ (залежно від модифікації), Bluetooth, бездротовим адаптером Wi-Fi, акумулятором ємністю 5870 маг, а також 2 камерами: фронтальною на 5 МП і тильній на 12 МП.

Крім того, повідомляється про модем LTE — в якості опції. У ролі операційної системи виступає Android 7.1 Nougat. Про ціну інформації немає.