Samsung Galaxy S III буде заряджатися без проводів?

0
5

Ідея бездротової підзарядки акумуляторів, звичайно, прекрасна, але, як часто буває, хороші ідеї стають нежиттєздатними, коли стикаються з суворою дійсністю.

Принаймні, ми бачимо, що сьогодні бездротові зарядні пристрої як мовиться, зовсім «не в моді», а якщо ви вирішите таки спробувати оснастити свій смартфон чимось подібним, готуйтеся до великих мінусів і незручностей – корпус помітно потовстіє, ви витратите багато грошей, і будете в результаті чекати зарядки набагато довше, ніж це було з проводами.

А що якщо спочатку вбудувати таку технологію в смартфон, на стадії його виробництва? Згідно з новими чутками, саме це збирається зробити компанія Samsung, інтегрувавши індуктивне зарядну систему в свій новий смартфон Galaxy S III.

DDaily повідомляє, що прямо на задній кришці новинки буде розташовуватися індуктивність, а технологія, яку використовує Samsung, передбачає зарядку пристрою на відстані до двох метрів від зарядного пристрою, тобто, немає обмежень у вигляді обов’язкового контакту з «зарядної майданчиком». Поклав телефон на стіл, і він вже заряджається.

Вмонтує при цьому Samsung стандартне гніздо для підключення зарядного пристрою? Поки, на жаль, інформація з цього приводу відсутня. Хочеться, тим не менш, вірити, що навіть у тому випадку, якщо чутки виправдаються, ми зможемо вибирати з декількох варіантів.

Також поки невідома дата релізу наступного хіта Galaxy. Що ж стосується інших специфікацій, в Мережі є тільки здогадки – передбачається, що Galaxy S III буде оснащуватися дисплеєм з діагоналлю між 4,6 і 4,8 дюймів (дозвіл при цьому складе 720p) і новим фірмовим чотирьохядерним процесором Exynos. Також є чутки, що Samsung змінить матеріал корпусу на якийсь керамічний складу замість традиційного пластику.

Але все це здогадки, які підтвердить або спростує лише час.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я