Samsung Galaxy Note 8 – приголомшливий смартфон з приголомшливими характеристиками

0
9

Остання версія Samsung Galaxy Note 8, яка стартує 15 вересня, вмістила в собі все найкраще з того, що може запропонувати виробник: величезний екран, найпотужніші і розширені функції, стилус, ємна батарея і багато іншого.

Одне засмучує: 8 версія Galaxy Note має занадто велику ціну. Вона починається з 930 доларів США і може досягати до 960 доларів США в залежності від магазину.

Samsung Galaxy Note 8 виглядає як поліпшена версія смартфона Galaxy S8, випущеного на початку року. Вона має трохи більший 6,3-дюймовий вигнутий дисплей, нову камеру з двома об’єктивами і більше оперативної пам’яті.
Samsung завжди робив кращі дисплеї для смартфонів, і цей смартфон не виняток – дисплей моделі Galaxy Note 8 був визнаний кращим у світі.

Samsung Galaxy Note 8 отримав бездротову зарядку, а «домашньої» кнопки на екрані більше немає. Датчик відбитків пальців був зміщений на задню панель телефону, а також є можливість розблокувати пристрій за допомогою сканера райдужки ока. Це швидко, але не зовсім надійно. Сканування райдужної оболонки не завжди працює, якщо ви одягаєте окуляри або тримайте телефон під кутом, вважають експерти.

Як і iPhone 7 Plus, Note 8 має дві камери ззаду для поліпшення фотографій. Це означає, що ви можете використовувати оптичний зум 2x, який не буде спотворювати ваші фотографії так само, як цифровий зум на однообъективных камерах. Він також дозволяє вам робити портретні фотографії, де об’єкт знаходиться у фокусі, а фон розмитий. Це схоже на ефект, який ви бачите на високоякісних камерах DSLR і на iPhone 7 Plus.

Крім цього, Note 8 має ті ж функції, що і на останніх телефонах від Samsung, включаючи бездротову зарядку, водостійкість і розширювану пам’ять.