Samsung буде створювати смартфони з унікальних матеріалів

0
8

Сьогодні виробники гаджетів створюють корпусу своїх пристроїв з самих різних матеріалів – пластика, алюмінію, інших металів і так далі. Але південнокорейський виробник вирішив просунутися набагато далі в цьому питанні і створив революційний матеріал, з якого в майбутньому він буде створювати корпусу своїх гаджетів.

Зокрема, насамперед надійшла інформація про те, що початок використання нового матеріалу покладуть смарт-годинник Gear S.

Згідно з останньою інформацією, фірма буде використовувати революційний матеріал із сплаву алюмінію і магнію вже в цьому році. Новий матеріал назвали Metal 12, і він стане основою корпусу майбутнього Galaxy S10.
Як повідомляється, новий матеріал може пропускати електрику, тому нові пристрої будуть підтримувати функцію бездротової зарядки.

Джерело цієї інформації каже, що сплав магнію і алюмінію фірми вже зустрічається в її пристроях. Зокрема, він присутній в ноутбуці Notebook 9, який тільки нещодавно був анонсований. Особливо про це ніхто не задумався тоді, але в майбутньому саме з нього будуть створені всі пристрої компанії.