Samsung анонсує 10,1 Galaxy Tab 2 з ОС Ice Cream Sandwich

0
27

Ще перед початком Mobile World Congress 2012 компанія Samsung почала закидати пресу безліччю прес-релізів, анонсуючи одну новинку за одною. Крім усього іншого Samsung представила і новий десятидюймовий планшет – флагманський Galaxy Tab 2 10.1.

З точки зору апаратної складової він виглядає як оновлений Galaxy Tab 10.1 N, представлений в Німеччині в розпал патентних воєн з Apple. З точки зору ж програмного забезпечення – він оснащується самою свіжою версією ОС Android – Ice Cream Sandwich з фірмовою оболонкою Samsung TouchWiz UI.

Звичайно, в результаті редизайну «фасад» вийшов вельми симпатичним (він припускає динаміки і лого виробника, розташовані на лицьовій частині планшета), однак Galaxy Tab 2 важко назвати революційним в плані специфікацій. Ви отримуєте все той же 1280 x 800 РК-дисплей, двоядерний процесор з тактовою частотою 1 ГГц, а також гігабайт оперативної пам’яті. Вбудований накопичувач ємністю 16 або 32 ГБ може бути розширений за рахунок карт пам’яті MicroSD.

У планшеті є дві камери – тильна з дозволом в 3 мегапікселі (вона комплектується світлодіодним спалахом) і фронтальна (з VGA-дозволом). На даний момент новинка вийшла тільки у версії HSPA+, однак незабаром очікуються варіанти з WiFi і CDMA.

Як і у випадку з 7-дюймовим Galaxy Tab 2, це скоріше еволюційний крок, ніж революційний. І якщо Samsung бажає конкурувати з iPad 3 (з його «чарівним» залізом, якщо воно виявиться таким), то еволюції явно недостатньо. Інформації про ціну, на жаль, поки немає, проте відомо, що планшет з’явиться у продажу по всьому світу вже в березні цього року.