Розсекречена дата анонсу нового Samsung Galaxy Note 8

3

Весь світ з нетерпінням чекає вихід нового конкурента восьмої версії iPhone – флагманського смартфона Samsung Galaxy Note 8. Навколо дати анонсу поширено багато чуток: одні експерти кажуть, що новий пристрій може бути представлено вже у вересні на Міжнародній виставці електроніки для споживачів IFA 2017, інші володіють інформацією, що це трапиться вже в серпні.

Але відомий і авторитетний інформатор під назвою Ice Universe стверджує, що новий девайс буде представлений у строк від 14 до 20 серпня в Нью-Йорку на окремому заході Samsung Unpacked, організованим в його честь. Якщо експерт не помилився, то виходить, що Galaxy Note 8 буде представлено на місяць раніше, ніж iPhone 8 (новинку від Apple світ побачить 17 вересня).

Раніше в інтернет просочилися знімки захисного скла гаджета. Судячи по знімках, фаблет отримає безрамковий дисплей, ніж він стає схожий на попередні моделі, а також суперсучасний чіп Snapdragon 836. Згідно останньої інформації, Galaxy Note 8 буде мати набагато більший дисплей, попередньо – 6,4-дюймовий.

З чуток, новий апарат буде мати близько 256 ГБ вбудованої пам’яті, подвійну камеру близько 8 Мп і приблизно 8 ГБ «оперативки».