Розробники з Airbus представили прототип першого авіа-таксі Vahana

4

Розробники молодої перспективної компанії Vahana, яка є власністю авіаконструкторів з Airbus, опублікували відеоролик в мережі і продемонстрували публіці перше авіа-таксі. Зараз фахівці стартапу працюють над створенням такого пристрою.

Тільки на намагайтеся знайти в довіднику телефон служби літаючого візника. Поки що на відео відобразили не існує в реальності прототип машини. Розробники з Vahana створили реалістичну комп’ютерну візуалізацію, завдяки якій зуміли познайомити широку громадськість з амбітною ідеєю.

На записі глядачі можуть побачити, як здійснюється процес замовлення літаючого таксиста від Vahana. Дама замовляє подачу «крилатого авто» за допомогою мобільного додатку, просто запустивши програму на своєму смартфоні. Через кілька миттєвостей літаюче таксі вже чекає дівчину у будинку і успішно доставляє її з Сан-Хосе в Сан-Франциско, штат Каліфорнія.

Ціна такої подорожі з вітерцем – 75 баксів, причому, творці проекту впевнені, що це цілком демократично, адже і часу на політ йде вкрай мало. Якщо вирушити з одного каліфорнійського міста в інше на автомобілі, враховуючи пробки і різні дорожні обставини, то ви доберетеся з точки А в точку В за кілька годин. А ось політ на авіа-таксі триватиме менше 20 хвилин. Зараз в Vahana працюють над фінальним варіантом повітряного таксі, який може відрізнятися від представленого на відео прототипу.