Розробник OnePlus 5 відповів на критику на свою адресу

0
6

Тиждень тому китайський розробник офіційно представив новий флагманський смартфон OnePlus 5. Минуло вже достатньо часу, щоб своє обурення або захоплення висловили всі, кому не лінь. Тому OnePlus 5 отримав масу як позитивних, так і негативних відгуків.

Почнемо з несхвальних відгуків. Це схожість з яблучним брендом, відсутність дворазового зума, про яке було заявлено під час анонсу, і багато іншого. Генеральний директор компанії Піт Лау спробував розтлумачити все, що не сподобалося публіці.

OnePlus отримав дисплей з низьким дозволом. Піт Лау згоден, що сьогодні флагман з дисплеєм з Full HD виглядає дивно, але вважає рішення конструкторів з його приводу найбільш надійним. За його словами, якщо трохи відсунути смартфон від особи, то різниця зовсім непомітна, але на енергоспоживання смартфона це позначається відмінно. За його словами, під час розробки пристрою в компанії не ганялися за самими кращими характеристиками на ринку – вони намагалися зібрати апарат, який буде працювати краще за всіх.

Дизайн смартфона, як повідомлялося, майже повністю повторює сьомий iPhone. Піт Лау не знайшов в цьому нічого поганого, так як, за його словами, він чує претензії такого роду ще з моменту виходу першої версії пристрою. А перший OnePlus внаслідок став класичним смартфоном. І розробник щиро впевнений, що новий пристрій чекає подібна доля.

Але головним розчаруванням для фанатів фірми стала його, скажемо прямо, захмарна ціна. Віддати 500 євро за смартфон маловідомого на Заході китайського бренду з безліччю недоліків, мабуть, захочуть небагато. Але таку завищену вартість Лау теж знайшов як пояснити. За його словами, процес виготовлення смартфона дуже витратний, а компоненти, що використовуються в збірці, стали трохи дорожче.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я