Розкриті характеристики нового LG V30

4

Напередодні стало відомо, що презентація нового флагманського телефону LG V30 відбудеться за день до початку виставки в Берліні – 31 серпня. Але технічні характеристики виробник не розкривав.

Тепер ресурс Slashleaks, який відомий у витоках даних про смартфонах, розсекретив дизайн нового пристрою. Зокрема, він виклав в інтернет фото захисних чохлів для дисплея телефону.

Новий LG V30 дуже схожий на недавно випущений LG G6, і це помітно відразу. Також зовнішній вигляд дисплея зайвий раз доводить, що телефон не отримає додаткового дисплея.

Про технічні характеристики нового смартфона стало відомо з інших джерел. Зокрема, є інформація про те, що V30 отримає подвійну камеру по 13 Мп, шість Гбайт ОЗУ, великий дисплей діагоналлю 6,2 дюймів, а працювати буде, найімовірніше, на анонсованій прошивці Android O.

До речі, LG V30 – це перший пристрій в цій лінійці, яка буде відразу ж представлено в Європі. Для порівняння, попередній смартфон лінійки взагалі не був представлений на ринках європейських країн.