Робот-мийник вікон – мрія будь-якої домогосподарки

0
22

Навесні і влітку часто йдуть дощі, взимку випадають опади у вигляді снігу. У зв’язку з цим сумлінні господині по кілька разів на рік миють вікна в квартирах і будинках. Тим, хто живе за містом в котеджах і має панорамне скління, це заняття приносить безліч незручностей. Та й мешканкам звичайних міських квартир далеко не завжди подобається витрачати півдня на миття вікон і балконів. Сьогодні, завдяки розвитку технологій, можна скористатися допомогою універсального робота-мийника, який дозволяє якісно та безпечно очистити вікна і заощадити купу часу.

Такого ефективного помічника для прибирання можна придбати на сайті офіційного дилера Hobot з доставкою по всій території Росії. Ви можете не витрачати час на рутинні заняття, а зайнятися приготуванням страв для своїх домочадців, в той час, як автоматичний мийник вікон зробить свою роботу якісно і швидко. Вироби є в наявності на нашому сайті, вони працюють завдяки підключенню до розетки і чистять скляні і дзеркальні поверхні за допомогою спеціальних мікрофіброві підкладок. Робота потрібно лише прикріпити на гладку забруднену поверхню (вікна, кахельна плитка, дзеркало або навіть підлогове покриття) і включити його пультом управління. Даний робот-мийник вікон Hobot рухається по змійці, абсолютно не залишає за собою плям і грязьових патьоків, завдяки вологих серветок, які обертаються і можуть таким чином відтерти навіть найскладніші забруднення і застарілі плями. Пристрій відмінно тримається на вікні, адже воно оснащене особливими вакуумними присосками, і рухається завдяки турбінного моторчику.

Така система дозволяє мийнику навіть розташовуватися під стелею, завдяки потужному зчеплення з поверхнею в районі 7 кілограмів. При цьому, виріб досить-таки економічне, тому, купуючи робота для очищення віконних стекол і дзеркал, ви можете не боятися, що він буде використовувати велику кількість електрики, а вам доведеться платити за рахунками. Завдяки тому, що “Хобот” кілька разів проїжджає по своєму маршруту на вікні, він може якісно очищати скла та інші гладенькі поверхні, самостійно зупиняючись і відключаючись по мірі завершення роботи. У комплекті також йде пульт для включення і управління девайсом, знімні кільця для ущільнення, перехідник з кабелем, шнур-подовжувач на 4 м, комплект щільних мікрофіброві клаптів і трос для страховки. Гарантія якості на це пристосування, незамінний в господарстві, становить 1 рік, а термін його роботи в середньому – 5 років. Якщо вам не підійде це диво техніки, після доставки ви можете повернути його протягом тижня без всяких проблем.

Джерело: http://hobot-188.ru/