RIM представляє клавіатуру для планшета BlackBerry PlayBook

0
24

Складність з набором тексту – це не єдиний недолік планшета BlackBerry PlayBook, однак RIM постійно веде роботу над помилками і покращує те, що можна поліпшити. Днями, наприклад, канадська компанія представила невелику клавіатуру BlackBerry Mini Keyboard, призначену для використання спільно з PlayBook.

 

Підключається до планшета клавіатура через зашифрований Bluetooth-канал, а крім самих клавіш несе на собі тачпад, з якого можна управляти інтерфейсом PlayBook OS 2.0 не торкаючись дисплея PlayBook. До слова, операційна система PlayBook OS 2.0 достатньо розумна, щоб ховати віртуальну екранну клавіатуру, коли підключений фізичний аксесуар – таким чином, вся площа екрана буде зайнята корисною інформацією.

Клавіатура поставляється із спеціальним чохлом, в який можна вставити планшет. Чохол оснащений зручною підставкою, за допомогою якої можна зафіксувати екран під зручним кутом – таким чином, можна буде набирати текст і дивитися на дисплей одночасно. Також підставка стане в нагоді при перегляді відео.

 

Акумулятор, що перезаряджається, вбудований в клавіатуру, здатний працювати до 30 днів на одному заряді, при цьому заряджати його можна через порт microUSB.

 

До речі, що стосується тачпада – крім звичайних «кліків» він, подібно деяким ноутбуків, розуміє додаткові жести. Наприклад, провівши по його поверхні двома пальцями одночасно, ви прокрутіть сторінку вгору або вниз, доторкнувшись двома пальцями одночасно, ви викличте контекстне меню.

 

Клавіатура BlackBerry Mini Keyboard доступна для замовлення вже зараз, ціна її становить 119,99 $. У продаж пристрій надійде 23 березня цього року.

http://www.youtube.com/watch?v=P76xH0tSOg0

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я