Рендери розкрили дизайн нового Samsung Galaxy S9

0
7

Після запуску Apple iPhone X ринок смартфонів, здається, мав би стихнути. Але тепер всі звертають свою увагу на 2018 рік, і вже піднімається галас, пов’язаний з тим, що він нам принесе.
Ми чули шум навколо деяких нових цікавих смартфонів, які будуть представлені в наступному році, наприклад, навколо нового наступника iPhone X.

Компанія Apple, імовірно, відкладе випуск наступного покоління iPhone до кінця літа наступного року, але й сьогодні є багато цікавих нових смартфонів, які будуть запущені задовго до цього. Першим серед них є новий Galaxy S9 від Samsung Galaxy S9 +. Напередодні став відомий дизайн нових телефонів.
Останнім часом почали з’являтися чутки про новий телефон Samsung Galaxy S від Samsung, і ми чули багато даних про нього, які здаються правдоподібними. Повідомляється, що на цьому телефоні буде встановлено вже новий процесор Exynos 9810 від Samsung наступного покоління або Qualcomm Snapdragon 845 для деяких ринків смартфонів, включаючи США. Також є інформація про те, що у телефону або 4 ГБ, або 6 ГБ ОЗУ, двухмодульной задня камера, і він буде дорожче, ніж будь-який попередній телефон Galaxy S на початку запуску.

Стало відомо, що Samsung працює над новою системою розпізнавання осіб у відповідь на технологію Apple TrueDepth на iPhone X. Інсайдери повідомили, що Samsung спочатку сподівалася включити її в Galaxy S9, але це дуже малоймовірно.

Також джерела розповіли про дизайн нового смартфона. У телефоні дійсно буде подвійний об’єктив фронтальної камери, а лінзи будуть розміщені вертикально, як iPhone X, а не горизонтально, як Samsung Galaxy Note 8. Також під нимибудет розташований датчик відбитків пальців.

Рендери були створені виробником смартфонів під назвою Ghostek, але вони засновані на інформації з заводу, який збирає нові флагманські телефони Samsung.

Samsung Galaxy S9 є одним з найбільш очікуваних нових смартфонів 2018 року, і є дані, що він буде представлений в лютому.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я