Ремонт пристроїв Apple

0
8

Дуже багато вже сказано про надійність і унікальності техніки, виробленої компанією Apple. Про це говорить і вражаюче низький відсоток бракованих виробів, і незначна кількість звернень власників iPhone або iPad з поломками під час гарантійного строку. Але все ж, іноді трапляються неприємності і не завжди можуть бути усунені за гарантії, оскільки в безкоштовному ремонті того ж iPad 2 Вам може бути відмовлено з причини наявності механічних впливів на пристрій. Це означає, що iPad або впустили, або залили, або придавили, тому офіційна гарантія від Apple припиняє свою дію. Але зневірятися не варто, відремонтувати айпад платно все ж дешевше, ніж купити новий, тому сміливо несіть свій планшет в майстерню на діагностику.

Діагностика пристрою необхідна навіть при наявності явних ушкоджень, вона дозволить скласти точний список несправностей, які могло за собою спричинити, наприклад, падіння пристрою. Багато хто думає, що очевидні дефекти у вигляді розбитого скла повинні бути моментально усунені без зайвих вагань. Так, звичайно, швидкість ремонту важлива, але що робити, якщо пошкоджений ще і дисплей або дрібні осколки потрапили всередину і зачепили шлейфи? Відповідь очевидна – доведеться повернутися в сервіс-центр і завершити розпочатий ремонт. Щоб Ви зекономили свій час і щоб сервіс був упевнений у своїй гарантії, яку він надає Вам після ремонту, і потрібна обов’язкова діагностика. Вона буває двох видів: з розкриттям пристрою і без. Діагностика без розтину означає, що інженери шукають програмні причини збоїв в роботі планшета або телефону, а діагностика з розкриттям покликана виключити несправності апаратного властивості. При сукупному аналізі отриманих даних і виявляються болячки девайсів, які заважають Вам насолоджуватися їх безперебійною роботою.

Зробити вибір на користь неавторизованого сервіс-центру багатьом не дуже легко, лякає відсутність офіційної гарантії та довірчого статусу. Повірте, Ваші побоювання марні. Якщо Ви звертаєтеся в професійний СЦ, то там Ви отримаєте і гарантію, і оригінальні комплектуючі, і багато додаткових приємностей, які здивують і порадують Вас. До речі, що стосується гарантії на ремонтні роботи, вона у неавторизованих постачальників послуг по термінах нерідко перевищує ту, яку пропонують авторизовані сервіси. Оскільки для невеликих компаній важливий кожен клієнт і кожен позитивний відгук, вони знають свою роботу і, треба сказати, що справляються з нею на відмінно!

Джерело: http://www.remont-telefonov-spb.ru/services/cellphones/iphone/