Red Dead Redemption 2: трейлер вже в Мережі

0
7

Компанія Rockstar Studios повідомила про появу восени 2017 року на ринку нової гри Red Dead Redemption 2. В інтернеті вже розміщений трейлер, анонсує шутер. Є відеоролик з російськими субтитрами, який ми пропонуємо переглянути.

ЗМІ називають приблизну дату виходу гри Red Dead Redemption 2 – 3 жовтня. Сюжет цієї серії, яка буде пріквелом до Red Dead Redemption, відомий вже зараз. В тому числі – завдяки трейлеру, який з’явився в Мережі ще в жовтні 2016-го. В даний час він доступний російською мовою (з відповідними субтитрами), який можна подивитися на фансайте гри. Так що вже зараз можна скласти хоча б поверхневе уявлення про те, що чекає геймерів у цій новій грі, виконаної у жанрі вестерну від третьої особи, події якого розвертаються в центральній частині Американського Старого Заходу наприкінці XIX століття.

Трейлер можна подивитися на цьому сайті – https://reddead2.ru/, і вже навіть з нього видно, що відкритий світ Red Dead Redemption 2 вельми і вельми просторий, а різноманітні деталі в ньому опрацьовані до найдрібніших деталей. Все повністю відповідає тому, що обіцяли розробники гри зі студії Rockstar.

Витік карти світу, що була розміщена на сайті NeoGAF, показала Великі рівнини і кілька таборів Каравану як потенційні місця, які ми будемо відвідувати. Є також кілька островів, розташованих серед річок і великих водних просторів; Давайте сподіватися, що місії, зосереджені на них, не так стомлюючі, як коли Джон Марстон повинен був перетнути яри і нові райони на карті в Redemption.

RDR2 буде два традиційних режими гри – однокористувацький і багатокористувацький. Останній – аналогічний режиму в грі Grand Theft Auto 5. В даний час достовірно відомо, що Red Dead Redemption 2 вийде на консолях PlayStation 4 і Xbox One. Численні геймери відправили розробникам лист з проханням випустити RDR2 і для гри на персональному комп’ютері, але у витоках інформації, що з’являються в ЗМІ жодного разу не говорилося, що фахівці Rockstar Studios почали рух у даному напрямку.

Багато хто, в тому числі популярний японський розробник ігор Хідео Кодзіма, заявляють, що поява RDR2 стане головною подією року для галузі. Незважаючи на те, що, як випливає з трейлера, Red Dead Redemption 2 призначена для геймерів від 18 років і старше, вона має всі шанси завоювати ширшу аудиторію, насамперед за рахунок підлітків.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я