Рак будуть лікувати вітаміном С

4

Розмноження клітин, які були вражені онкологією, зупиняється, якщо в терапії буде використано велику кількість вітаміну С. Про це розповіли американські науковці після проведення дослідження на тваринах.

Раніше лікування онкології вже проводилося з допомогою високих доз цієї речовини, і це обговорювалося вченими ще в 70-х роках минулого століття.

Лейкемія характеризується відсутністю в крові лейкоцитів, які захищають людський організм від різних інфекцій. Вчені пояснили, що у багатьох, хто хворіє різними формами раку крові, є генетична мутація, яка знижує ефективність роботи ферменту, що відповідає за трансформацію стовбурових клітин у звичайні. Вчені заявили, що при терапії за допомогою великих доз аскорбінової кислоти фізіологічні механізми, які активують цей фермент, що запускаються. Так трапляється відновлення працездатності гена, який заблокований у пацієнтів з генною мутацією.
Задіявши даний метод, вченим вдалося зупинити розвиток онкологічної хвороби крові у тварин. Також вони сказали, що застосування гамма-лактона підвищує ефективність терапії при комбінації медикаментів з лікуванням за допомогою отрут і токсинів.