Приватбанк розповів, як убезпечити себе від Petya

0
5

В Приватбанку розповіли, яким чином можна не допустити ураження корпоративної системи вірусом Petya. Там розповіли, що готові допомогти з цим державним структурам. Там пообіцяли поділитися безпечної корпоративної системою, яка створена на базі PrivatLinux. Саме вона показала свою стійкість під час хакерської атаки вірусом Petya. Так як стійкість корпоративної системи доведена на практиці, на думку керівництва Приватбанку, нею повинні зацікавитися держструктури.

У банку зазначили, що системи PrivatLinux прекрасно захищені. Вони дозволили Приватбанку працювати в той час, як багато держустанов і українських компаній не змогли цього зробити. Витрати на установку такої корпоративної системи помірні. Вони не перевищують вартості інших заходів захисту, які, окрім іншого, не мають такої ефективності. Додаткові витрати будуть потрібні на навчання співробітників, але на думку керівництва Приватбанку, це себе виправдає.

Нагадаємо, що цього тижня сайти численних українських компаній і держустанов були атаковані хакерами. Вони постраждали від вірусу Petya, який блокував роботу ресурсів і вимагав гроші за розблокування.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я