Проектування і монтаж СКС будь-якої складності

0
11

Ніхто не стане заперечувати того, що використання комп’ютерів, засобів зв’язку і величезної кількості оргтехніки стали запорукою плідної роботи будь-якої компанії. Створення проекту структурованих кабельних систем – робота, яка під силу не кожній організації. Якщо ви хочете позбутися від величезної кількості кабелів, проводів, які ніяк не прикрасить ваш офіс, то варто замовити монтаж СКС компанії «Еколан Тек».

Команда професіоналів має великий досвід роботи створення локальних систем будь-якої складності. Природно, що багато хто з власників підприємств, захочуть отримати максимально великий вибір варіантів монтажу. Можна оголосити тендер та ознайомитися з проектами від кількох виконавців. При уважному розгляді кожної кошторису, ви знайдете велику кількість відмінностей. Незважаючи на те, що будівля одне і те ж, ви з подивом побачите, що навіть довжина кабелю у різних виконавців може сильно відрізнятися.

Це може говорити тільки про одне: хтось із майбутніх підрядників вирішив придбати за ваш рахунок зайве кількість дорогого оптоволоконного кабелю. Працівники «Еколан Тек» готові у будь-який момент відзвітувати не тільки за кожен метр кабелів, але і кожен саморіз і болт, застосований при монтажі СКС. Професійні монтажники покладуть всі комплектуючі в спеціальні короби, перевірять кожне з’єднання і промаркують всі дроти, щоб у майбутньому, при необхідності проведення ремонту або апгрейда системи у вас не виникало проблем з пошуком потрібних комунікацій.

Для продуктивної роботи кожного офісу, складу, будь-якого виробничого будівлі вимагається суворе дотримання норм і технічних нормативів. За роки роботи компанія «Еколан Тек» змогла розробити і втілити в дійсності безліч проектів, які й донині надійно виконують свою роботу.

На сайті є відгуки не безликих найнятих користувачів, а конкретних людей. Це дає можливість кожному самостійно зв’язуватися з колишніми клієнтами компанії і дізнатися про роботу «Еколан Тек» з перших вуст. За 18 років команда професіоналів ніколи не пропускала можливості освоїти нові методи роботи. Монтаж СКС на вашій території не займе багато часу. У підсумку ви отримаєте докладний звіт про використання ваших коштів, достовірні технічні схеми та професійне обслуговування на весь гарантійний термін.