Презентація Samsung Galaxy Note 8 пройде в Нью-Йорку в серпні

4

Анонсовану на початок вересня 2017 довгоочікувану презентацію Samsung Galaxy Note 8 проведуть раніше запланованого. До цього часу очікувалося, що публічна демонстрація нового смартфона відбудеться на виставці IFA 2017 в Берліні, яка проходить щороку, однак, згідно нової інформації, опублікованої ресурсом The Bell, анонс інноваційного пристрою з серії Samsung Note перенесли на серпень, і відбудеться він не в Європі, а в Америці.

Отже, за даними інформатора, смартфон Samsung Galaxy Note 8 розробники презентують наприкінці літа на демонстрації в Нью-Йорку. Нагадаємо, саме там і саме таким чином корейці представили свій GALAXY S8. Ймовірно, керівники підприємства залишилися задоволені успіхом торішнього заходу і вирішили представити таким же чином відроджену новинку.

За чутками Galaxy Note 8 так само, як і 8 iPhone від Apple буде володіти великим екраном з нестандартним співвідношенням сторін і діагоналлю приблизно 6,3 – 6,4 дюйма, що дозволить відносити пристрій до фаблетам. Девайс функціонуватиме на основі операційної системи Android 7.1.1 Nougat, а її ядром стане новий микрочипсет Snapdragon 836. В нижній частині апарату, як і раніше ми побачимо вхід для гарнітури 3,5 мм, usb-порт типу C, динамік і брендовий стилус S Pen.