Представлений смартфон Xperia XZ Premium – перший флагман з унікальним дисплеєм

4

Виробник Sony в рамках виставки електроніки представив у Берліні свій новий флагманський смартфон з великим дисплеєм, а також неперевершеною камерою під назвою Motion Eye. Працює вона за допомогою тилового сенсора на 19 мегапікселів, що, за твердженням розробника, допомагає фіксувати рухи, які недоступні для людського ока.

Смартфон Xperia XZ Premium отримав IPS-дисплей з 4К-дозволом, за допомогою якого можна отримати більш деталізовані знімки.

За допомогою нової технології X-Reality, яка впроваджена в апарат, можна відформатувати низькоякісний контент, роблячи його більш насиченим і чітким, аж до відновлення відсутніх пікселів.
Що стосується технічного оснащення гаджета, то він отримав потужний чіпсет Qualcomm Snapdragon 835 з чотирма гігабайтами «оперативки». Працює пристрій за допомогою операційної системи Android 7.1 Nougat.
Крім того, пристрій одержав захист від попадання вологи і пилу за найвищим у світі стандарту IP68, а також захисне скло п’ятого покоління, з-за якого ви не побачите на екрані смартфона подряпини або пошкодження.