Представлений розумний робот-пилосос з функцією охорони

4

Раніше ми вже повідомляли, що деякі розумні роботи, які пилососять і миють приміщення, одночасно вміють шпигувати за своїми господарями, створюючи карту приміщення і зливаючи ці дані за гроші. Але при цьому кожен день технології йдуть вперед і прославлені за багато років виробники створюють ще більш розумні пристрої. Приміром, днями компанія LG представила саму старшу модифікацію робота-пилососа LG Hom-Bot Turbo +.

Виробник обіцяє, що новинка буде мати ще більш низький рівень шуму при роботі, ним можна буде управляти за допомогою смартфона з встановленим на нього спеціальним додатком. До речі, додаток може працювати тільки на операційних системах iOS або Android. Крім того, розумний девайс має можливість підключення до бездротової мережі.
Робот-пилосос підтримує сім режимів прибирання, і при цьому може працювати як охоронець. Цю функцію забезпечують дві камери, встановлені на фронтальній стороні гаджета. Вони за допомогою бездротового з’єднання відправляють відео на смартфон, і якщо вас немає вдома, а роботом буде зафіксовано рух, то він зможе сповістити про це свого власника.

Крім того, девайс може автоматично визначати, що він потрапив на килим, і моментально підвищує потужність, щоб ще краще його прибрати. Правда, ціна на такий суперсучасний гаджет теж чимала і стартує від 699 доларів.