Представлений новий ігровий монітор від компанії BENQ

0
11

Зростання продажів панелей 4K призвів до того, що виробники моніторів 1080p підвищили характеристики випускаються гаджетів.

У той час як більшість звичайних людей користуються екранами на 60 Гц, геймери, які прагнуть до більш високого рівня точності зображення, користуються ультрачувствительными моніторами на 144 Гц, а 27-дюймовий BenQ XL2720Z у такому випадку є одним з кращих.

Ці додаткові герці доповнюються безліччю функцій, включаючи зменшення розмитості руху, технологію ZeroFlicker, яка робить зображення більш зручними для очей, а також три специфічні для жанру налаштування (дві для шутерів від першої особи і одна для ігор у режимі реального часу).

Як і монітор Samsung U28D590D, він має неперевершений час відгуку в 1 мс, а кнопка для легкого відтворення 12 пропорцій означає, що ви можете змінити екран, щоб грати, як професійні геймери, які звужують свою лінію зору в стрілецьких іграх, перемикаючись на 4: 3 в конкурентній боротьбі турніри.

Ціна монітора – 329 унтів стерлінгів, і це набагато дорожче, ніж звичайні монітори, 1080p, але якщо ви граєте в ігри, то набір функцій XL2720Z робить це вкладення виправданим.