Представлена акумуляторна пляшка, яка може підсолодити воду

4

На другий рік роботи персоналізована компанія з виробництва продуктів харчування та харчування LifeFuels отримала премію CES Innovation Award в категорії «Спорт, фітнес і біотехнологія».

Продукт являє собою акумуляторну пляшку з живленням від батареї з технологією FuelPods. Ця технологія являє собою пляшки меншого розміру, наповнені низькокалорійними натуральними підсолоджувачами, які входять у різні смакові і вітамінні коктейлі або напої з електролітом. Вміст дозування FuelPod у великій, наповненою водою ємкості пляшки, а також смак і насиченість FuelPod регулюються на основі уподобань і потреб споживача. Кожна пляшка може містити три за раз смаку, і користувачі можуть вибрати, який з них розподіляється в їх воді одним натисненням кнопки. Пляшка також містить датчики, що визначають рівень рідини. Також компанія створила додаток, що відстежує дані про харчування і гідратації для особистого моніторингу.

У минулому році компанія модернізувала дизайн своїх пляшок, поліпшивши точність дозування для більш точного відстеження. Після створення списку замовлень LifeFuels заявляє, що його продукт буде доступний на початку цього року.