Повороти на фото Street View від Google Maps

4

Сервіс Google Maps отримав оновлення на мобільних пристроях, що дає можливість користувачам відмінно орієнтуватися на незнайомих вулицях населених пунктів. Існує режим перегляду маршрутів покроково, а з новим оновленням програми з’явилася можливість переглядати фотокартки місць поворотів від Streen View.

Поки що офіційних заяв від компанії не надходило, але дана функція вже працює на гаджети з операційною системою Android. У змінах було помічено, що в додатку з’явилися мініатюрні панорами вулиць. Це можна побачити праворуч від загальної інформації про поворотах на запитуваних рухах. Натиснувши на превью, кожен користувач зможе відкрити велику версію з потрібними напрямами і спрямовуючої стрілкою, по якій можна буде здійснювати рух в потрібну сторону. Цікаво те, що така послуга була виявлена ще десять років тому на веб-версії Google Maps.

Оновлення не дає можливості переглядати відразу ж всі фотографії поворотів. Користувачам необхідно кожен раз натискати по зменшеній копії версії програми. Звертаємо вашу увагу, що на самому додатку Street View, усі фотографії можна переглядати в радіусі 360 градусів. Завдяки новим оновленням програми Google Maps, тепер доступні відгуки про місця на рідній мові користувача.