Потужний смартфон Оukitel k10000 Pro почали продавати в магазинах за акційною ціною $170

0
5

Після того, як закінчилася продаж за попередніми замовленнями смартфона з потужною батареєю Оukitel k10000 Pro розробники почали продавати гаджет в єдиних роздрібних магазинах. Перша партія вирушила на вітрини до тих торгових точках, які взяли участь в акції виробника, але це тільки старт кампанії продажів.

Розробник також приєднався до акції «АлиЭкспресс» і бере участь у розпродажі Tech Discovery, в ході якої можна замовити новий апарат з акумулятором на 10000 мА/ч всього за 170 доларів. На своєму сайті творці гаджета опублікували відео, в якому представлений комплект поставки потужного смартфона і аксесуарів, які йдуть з ним в наборі і дістануться покупцеві буквально в подарунок. Крім самого смартфона, в коробці від «Оукител» покупці знайдуть силіконовий шкіряний захисні чохли, OTG-шнур для приєднання зовнішніх накопичувачів до пристрою для термінової зарядки інших електронних приладів від смартфона-довгожителя.

Завдяки програмному забезпеченню Оukitel k10000 Pro керувати апаратом можна буде за допомогою жестикуляції. Крім того, ця машина підтримає режим зручного управління пальцями однієї руки. Деякі з дій користувач може здійснювати завдяки простому дотику до сканера відбитків пальців, який розходиться на задній панелі пристрою. Акція на такий смартфон стартувала 13 червня і триватиме рівно тиждень в офіційному інтернет-магазині виробника.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я