Покриття з дубового масиву в Росії: ціни на паркет від виробника

0
7

Дерев’яна підлога, меблі та двері користувалися популярністю у всі часи, однак в минулому дозволити собі підлогове покриття з паркетної дошки або цільну меблі з деревного масиву могли тільки забезпечені сім’ї. Сьогодні завдяки великому обсягу лісозаготівлі і оригінальним пропозицій розробників в Росії виконати у себе вдома або на дачі натуральне деревне покриття з паркетної дошки можуть і росіяни з середнім достатком. Незважаючи на те, що це покриття відрізняється в ціні від полімерних матеріалів, лінолеуму і плитки, воно є неймовірно довговічним і тому може конкурувати з будь-якими іншими виробами.

Наприклад, паркетна дошка, яка виготовляється з деревини дуба та ясеня, які ростуть поблизу Уссурійської тайги, відрізняється досить-таки низькою вартістю і при цьому її якість залишається відмінною. Це найкраще співвідношення ціни і характеру продукту, яку сьогодні можна зустріти на ринку. Вибирайте в компанії «Майстер дерево» варіанти покриття з інженерної та масивної дошки, пробки, шкіри, паркету або інших виробів, і зупиняйте вибір на найкращому підлоговому варіанті за вашу думку. Наприклад, часто користувача посилають на сайті запит «масивна дошка дуб». Ця лісозаготівля трохи дорожче, ніж паркетна дошка, однак, вона є бездоганною на вигляд і повністю екологічною, що дозволяє встановлювати таку підлогу в медичних і дитячих установах.

Дубові дошки здатні витримувати сильні навантаження, і вони значно краще виглядають на тлі будь-яких інших варіантів покриттів. Не менш популярна паркетна дошка – вона користується підвищеною популярністю завдяки термообробці і відмінній якості сушіння, відрізняється великою кількістю відтінків і навіть наявністю штучно зістареного виду матеріалу. Це покриття є дуже підходящим для дитячих кімнат, оскільки воно виконано в світлих тонах і дозволяє заграти яскравими фарбами іншим деталям приміщення, не привертаючи до себе додаткової уваги. Також використовують таку підлогу в спальнях або у вітальнях, оформляючи приміщення других і третіх поверхів будинків. У свою чергу для коридору і передпокою нерідко вибирають більш темні відтінки дерева, які можуть приховати різні пошкодження, неминучі в цьому місці вашого будинку. Так що є над чим подумати і чим у результаті зупинитися, але те, що ви не будете розчаровані – це однозначно.

За матеріалами http://masteradereva.ru/