Pokemon GO за рік завантажили 750 мільйонів гравців

0
6

Наближається до завершення перший рік роботи мобільного додатку Pokemon GO від японського розробника «Ниантик», в якому гравцям необхідно було ловити забавних кібер-монстрів через камеру телефону.

Гра з доповненою реальністю швидко стала популярною, проте через деякий час хвиля почала вщухати. 6 липня виповниться рівно рік з того моменту, як Покемон GО була запущена, спочатку в Австралії та Новій Зеландії, потім в Америці та європейських країнах. Експерти порахували, що за цей час додаток завантажили з мобільного інтернет-магазину більше 750 млн разів, і це тільки офіційні скачування. При цьому, самий пік популярності іграшки припав на перші два місяці її «життя».

Відразу після появи протягом літа 2016-го Pokemon GО завантажили на свої мобільні пристрої 500 мільйонів користувачів. За словами виконавчого директора компанії розробника Niantic Джона Ханке, це справжній рекорд, який змогла встановити кампанія. Він подякував всіх фанатів безкоштовної рольової гри з AR-режимом і розповів про те, що вже в середині цього літа планується нове масштабне оновлення програми.

Згідно з даними творців, незабаром в Pokemon GО вдасться поліпшити системи взаємодії між різними гравцями, а також у додатку з’являться нові режими гри. Тепер всі фанати японського аніме зможуть ловити Пікачу, Бульбазавра і рідкісного Вапореона в нових цікавих умовах і реаліях.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я