Показаний новий мобільний телефон Nokia 2

0
8

Nokia недавно випустила свою останню модель телефону Nokia 2. Nokia 2 дебютувала на спеціальному заході в Індії 9 листопада, а тепер смартфон також доступний для покупки в Росії. Про це повідомляє світова преса.

З Nokia 2 фінська компанія націлюється на ринки, що розвиваються, такі як Індія. Доступність не є єдиним торговим моментом для цього телефону Nokia. Справа в тому, що Nokia 2 має тривалий термін служби батареї 2 дні через її підвищеної ємності (4100mAh), шикарною алюмінієвої рами, яка комплектується дисплеєм LTPS IPS і останньою прошивкою ОС Android.

Зрозуміло, що Nokia також націлюється на користувачів мобільних телефонів. Користувачі функціональних телефонів оцінять підвищену працездатність гаджета, а це кілька днів автономної роботи. Тому компанія Nokia каже, що перевагою Nokia 2 є великий акумулятор.
Дисплей біля телефону 5,0-дюймовий, покритий захисним склом третього класу. Основою гаджета є процесор Qualcomm Snapdragon 212 SoC з одним гігабайтом ОПЕРАТИВНОЇ пам’яті і 8 ГБ ПЗП і підтримкою класичних карт пам’яті.
Також у телефону є дві камери – 8-мегапіксельна і 5-мегапіксельна.