Подушка-світильник Luminube – читай книги з комфортом

0
8

Ви любите читати книжки в ліжку, але не любите, коли в очі б’є яскраве світло або немає можливості розмістити нічник поруч з ліжком? Чому б, у такому випадку, не використовувати одну з таких ось світяться подушок?

У Luminube вбудовано декілька досить яскравих білих ламп, добре висвітлюють відкриту перед лежачим на подушці людиною книгу. Що цікаво, за задумом авторів подушка може грати і роль будильника, синхронізуючись зі смартфоном і починаючи світитися в заданий час. Звичайно, деяких наших читачів світло може і не розбудити, проте в будь-якому випадку світло – це відмінна альтернатива докучливого звуку будильника, обрывающего сон в самий невідповідний момент.

Роль люмінесцентних ламп в такій подушці виконують «гірлянди» з світлодіодів – вони досить гнучкі, не б’ються, споживають мало електроенергії і довговічні.

На жаль, Luminube – це всього лише концепт, що має, однак, всі права на життя в матеріальному світі. Концепт вже був номінований на премію Dyson Awards, що практично гарантує початок його виробництва – будемо сподіватися, що у авторів задумки вистачить терпіння і все вийде.