Платіжну систему Meizu Pay скоро будуть публічно тестувати

0
5

На порталі ITHome було повідомлено про те, що відома компанія Meizu збирається тестувати власну платіжну систему. Випробування Meizu Pay проведуть в Китаї. Тестування пройде місяць. Воно розпочнеться 21 червня і буде завершено 20 липня.

Тестувати платіжну систему будуть добровольці. Вже розпочата навіть запис на бета-тест. Тестувати систему поки що зможуть лише люди, що володіють смартфонами Meizu Pro 5 і Pro 6 Plus. Але це поки. Двадцятка найкращих тестувальників отримає призи від компанії.

Керівництво компанії відзначає, що якщо бета-тестування пройде успішно, то платіжну систему встановлять на всі смартфони бренду, на яких буде в наявності NFC-модуль. У перспективі Meizu Pay хоче скласти конкуренцію іншим платіжним системам, що працюють в міжнародному форматі.

Раннє вже були запущені Apple Pay, Samsung Pay і Android Pay. Ці платіжні системи встановлені спочатку на гаджети, що є ще одним плюсом при їх купівлі. За допомогою додатків власник смартфона може оплачувати покупки і послуги в мобільному режимі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я