Півтора мільйона номерів кредитних карт вкрадені у Global Payments

4

Трапляється, що компанії та організації, що працюють з особистими даними людей, які зламують. І в таких випадках дуже часто приватні відомості таких же людей, як ми з вами, потрапляють до рук зловмисників. А ті, в свою чергу, можуть розпорядитися цими даними у своїх інтересах, і наслідки цього непередбачувані.

Американська процессинговая компанія Global Payments заявила про злом системи обробки платежів, про яке стало відомо ще кілька днів тому, і оголосила, що в руки зломщиків потрапила інформація про власників півтора мільйонів кредитних карт Visa і MasterCard.

Global Payments, найбільший оператор платежів, стверджує, що серед даних, якими заволоділи зловмисники не міститься таких відомостей, як імена, адреси і номери соціального страхування власників кредиток.

Як би те ні було, хакери можуть використовувати і ті дані, які у них вже є. Спільно з кількома компаніями, що працюють в області комп’ютерної безпеки, Global Payments почала розслідування витоку даних і сподівається визначити її причини.