Підтверджено: iPad 3 буде мати Retina

0
6

За декілька минулих місяців у Мережі спливали знімки дисплеїв, що супроводжувалися твердженнями (на рівні чуток, звичайно ж), що прийдешній планшет iPad 3 буде оснащуватися матрицею “Retina”, що дебютувала в iPhone 4.

Такі «витоку» інформації досить типові і оточують більшість пристроїв, які готуються до швидкого виходу в світ, проте вірити таким чуткам чи ні – вирішує кожен сам для себе. Не було до сьогоднішнього дня і чіткого підтвердження того, що Retina буде встановлюватися в новий iPad.

Відомому сайту MacRumors вдалося роздобути один з дисплеїв, які будуть встановлюватися в планшети iPad 3. Видання не втрачаючи часу почало вивчати цінний «артефакт», в тому числі і під мікроскопом, завдяки якому вдалося підтвердити, що досліджуваний об’єкт – це насправді дисплей Retina з дуже високим дозволом і щільністю точок на дюйм.

Фізично новий екран буде мати однакові розміри з екранами попередників (iPad і iPad 2), тобто, діагональ його складе 9,7″. Неозброєним оком різницю відчути також не вдасться. Однак якщо порівнювати дисплеї iPad 3 і iPad 2 під мікроскопом, то різниця стає цілком очевидною – площа пікселів дисплея iPad 3 складає одну четверту площі пікселів дисплея iPad 2.

Так як дисплей до співробітників MacRumors потрапив в недоробленому вигляді, підключити до харчування його не вдалося, як не вийшло і відзняти пікселі у високій якості. Але навіть при відносно поганому освітленні можна легко розрізнити різницю в розмірах.

Екран нового iPad 3 буде мати повне дозвіл 2048×1536 пікселів, фактично в два рази більше, ніж у iPad і iPad 2 (дозвіл їх дисплеїв становило 1024 * 768 точок). Такі дисплеї будуть здатні відобразити набагато чіткішу картинку і чіткий текст, ніж екрани попередніх моделей, і велику різницю можна буде відчути неозброєним оком.

Досліджуваний дисплей не надходив безпосередньо від Apple, проте був помічений як OEM-запчастина для iPad 3, і, очевидно, такі дисплеї вже виробляються масово. Очікується, що Apple представить iPad 3 вже в березні (якщо бути точними – 7-го березня) цього року, і крім понад чіткого дисплея планшет буде оснащуватися процесором A6 і підтримкою мереж стандарту LTE.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я