Pi Charging заряджає гаджети, розташовані на 30-сантиметровому відстані

3

Студенти Массачусетського університету розробили зарядну станцію Pi Charging. Її потужність 10 Вт. Пристрій дуже стильне. Але крім цього особливістю пристосування є те, що їх можна використовувати для зарядки гаджетів, розташованих безконтактно на відстані. Зокрема, зв’язок буде зберігатися при відстані в 30 сантиметрів. При цьому смартфон або якийсь інший гаджет можна буде пересувати і використовувати.

Стандарт цієї зарядної станції Qi. Він зараз є найпоширенішим. Пристрій можна використовувати для самих топових зараз гаджетів. Але в майбутньому зарядну станцію ще доопрацюють. У такому разі її можна буде використовувати навіть для тих смартфонів, які не підтримують бездротову зарядку. Для цього створять спеціальний чохол. Він розширить сферу застосування Pi Charging.

Нещодавно компанія Yank Technologies також розповіла про проект такої зарядки. Її пристрій здатне заряджати на відстані 50 сантиметрів. Але при цьому потужність пристрою падає, якщо зарядити можна кілька гаджетів. Також потужність буде падати при збільшенні відстані.