Перший у світі смартфон на базі процесора Intel вийде 23 квітня

0
5

Intel і Lava (одна з найбільш швидкозростаючих мобільних компаній в Індії) анонсували випуск нового смартфона Lava Xolo X900 – першого в світі масово виробленого смартфона на базі мікропроцесора компанії Intel. Реліз на території Індії, що цікаво, вже зовсім не за горами і відбудеться 23 квітня цього року.

Апарат Lava Xolo X900 оснащується незвичним для смартфонів 1,6 ГГц процесором Atom з підтримкою технології Hyper Threading, інтегрованим з CPU графічним ядром з робочою тактовою частотою 400 МГц (і підтримкою кодування і відтворення Full HD-відео 1080p в режимі реального часу). Також Lava Xolo X900 буде комплектуватися 4,03-дюймовим сенсорним дисплеєм високого дозволу і 8-мегапіксельною камерою, яка вміє здійснювати високошвидкісну зйомку (10 фотографій менш ніж за секунду).

Вбудований акумулятор забезпечить до 5 годин безперервної роботи з 3G, 45 годин програвання аудіо і 8 годин безперервного телефонної розмови. Майкл Белл (Mike Bell), корпоративний віце-президент і генеральний менеджер мобільного підрозділу Intel Mobile and Communications Group дав такий коментар щодо новинки:

«Перший смартфон, гідний офіційно носити на собі логотип Intel Inside зовсім скоро буде доступний індійському споживачеві. Рамки персональних обчислень розширюються. З першим нашим появою на мобільному ринку Індії зі смартфоном від партнера Lava, ми отримуємо можливість не тільки продемонструвати переваги і багаті можливості мобільних процесорів Intel, але і підкреслити неймовірні перспективи, які з’являться в майбутньому завдяки Intel».

Ціна «сенсаційного» індійсько-интеловского смартфона «розширює рамки персональних обчислень» поки невідома. Будемо уважно стежити за новинами з цього фронту…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я