Паркет з дуба – тепло і затишок вашого будинку

0
13

Коли в будинку або квартирі проводиться ремонт, то дрібниць бути не може і не повинно, тому що кожна деталь має значення і впливає на загальний вигляд в цілому. Це в рівній мірі стосується і підлоги, тому що практичний і в теж час модерновий підлога може стати прикрасою всього будинку. Вибираючи підлоги для свого будинку, кожна людина пред’являє до нього різні вимоги. Комусь важливо і його задовольнить рівна поверхня і міцність, інші надають величезне значення красі і сучасності, а деякі консервативно налаштовані люди, воліють паркет дуб і ні про що інше навіть не думають. Як кажуть, скільки людей – стільки й думок. Паркет, дійсно, таке підлогове покриття, змагатися з яким важко, тому що він вже давно став «класикою жанру» і не одне десятиліття полонить серця своїх шанувальників.

Самим елітарним з усіх видів паркету вважається той, у виготовленні якого застосовувався дуб. Таку репутацію він заслужив завдяки тому, що крім естетичних якостей він володіє ще й високими експлуатаційними характеристиками в силу того, що дуб вважається самою міцною породою деревини, яка не піддається гниттю. Колір дубового паркету залежить від того, з якого дерева він буде зроблений. Слід знати, що, чим світліше колір, тим молодше було дерево. Основними кольорами паркету з дуба є світлий і жовтуватий відтінок, коричневий колір коньяку) і золотистий. Постеливши паркет з дуба в своєму будинку, вам не доведеться приховувати такі підлоги килимами, щоб було тепліше, тому, що дерев’яні підлоги теплі самі по собі.

Якщо ви вже прийняли остаточне рішення про купівлю паркету, то, звернувшись в магазин, OneFloords ви легко зробите таку покупку. Щоб скоротити час на пошуки товару, скористайтеся фільтрами, виберіть колірний тон, породу дерева і сумісність з підігрівом підлоги, наявність у підлогах фаски або відсутність, а також, вибравши стиль, застосовуйте зазначені фільтри і приступайте до вибору. Існує чотири основних стилю, отримати коротку характеристику кожного, ви можете, якщо перейдете в розділ Стилі. Ця інформація допоможе дізнатися відмітні характеристики стилів і вибрати той, який гармонійно впишеться в простір будинку. Не забувайте про те, що саме дерево здатне створити затишок і випромінювати тепло в будинку.