Palit представила ігрову відеокарту з пасивним охолодженням

0
5

Сучасні ігри вимагають потужних прискорювачів графіки. Останні важко назвати безшумними. В кращому випадку — тихими (якщо пощастить з вентиляторами).

Чи є вихід із ситуації? Жертвувати спокоєм заради продуктивності не доведеться. Стало відомо, що Palit створила модель з пасивним охолодженням. Ніякого гула.

Новинка називається GeForce GTX 1050 Ti KalmX. Це не топовий GPU, але гідний. Підходить для запуску будь-яких хітів на адекватних налаштуваннях (Full HD).

Необхідність у додатковому харчуванні відсутня. 6-контактного роз’єму немає. Пристрій споживає помітно менше 75 Вт. За відвід тепла відповідають алюмінієвий радіатор та 2 нікельовані мідні трубки.

Виріб вимагає 2 слоти розширення. Ширина карти становить 142 мм, довжина — 182 мм. Що стосується характеристик, 4 ГБ GDDR5 (7000 МГц), 32 блоки рендеринга, 48 текстурних модуля і 768 потокових процесорів Pascal.

Ядро функціонує з частотою до 1392 МГц. Розрядність шини пам’яті дорівнює 128 біт. Крім іншого, повідомляється про інтерфейси DisplayPort 1.4, HDMI 2.0, Dual-Link DVI.

Орієнтовна ціна — 169 євро.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я