Оцифровка спогадів

0
6

Мабуть, кожен з нас любить занурюватися в приємні спогади про минулі часи. Нині молоді покоління можуть хоч щодня фіксувати найкращі моменти життя в пам’яті своїх пристроїв і завантажувати в соціально-орієнтовані ресурси, на флеш-носії або просто залишати у фото – і видеоальбоме девайса. Але раніше такої можливості не було і домашні режисери користувалися касет VHS, а свої розмови або спроби виконання музичних композицій записували на аудіокасети. Зрозуміло, втрачати таку спадщину не хочеться, а переглядати/прослуховувати касети на старенькому обладнанні може і викличе атмосферу ностальгії, але навряд чи на довго.

Спеціально для власників ретроносителей все частіше почали відкриватися агентства, які займаються оцифруванням набутки з минулого. У випадку зі студією «Евровідео» – це всього лише один пункт у переліку послуг. Збереження і максимальна передача кожного кадру лежить в основі оцифровки відео весіль, ранків, застіль, випускних та інших найважливіших днів у житті замовника. Детальніше про послугу можна дізнатися на eurovideo.ru.

VHS-касети – це отголосье минулого, про яке багато хто вже забули. А що тоді говорити про кіноплівках? Фахівці агентства здатне повернути до життя навіть такої найдавніший видеоисточник. Як правило, вміст плівок переносить глядачів на кілька десятків років, де ще маленькі батьки або навіть дідусь з бабусею. Безумовно, така реліквія не може бути загублена, але для витализации процес оцифровки просто необхідний.

Відео та монтаж по всім вимогам сучасності також під силу професіоналам з агентства «Евровідео». Вдалі кадри і ракурси, креативний підхід та особливе бачення зробить з будь запису справжній шедевр.

Повертаючись до домашніх архівів у вигляді касет або плівок, варто відзначити простоту оформлення замовлення. Для того, щоб провести оцифровку відеоматеріалів, достатньо принести їх у відповідний пункт прийому або викликати кур’єра. Після того, як сімейні реліквії будуть прийняті фахівцями, всі необхідні питання і побажання будуть обговорюватися по телефону. Як тільки замовлення буде виконано, замовник відразу ж буде сповіщений і зможе отримати оцифрований відеоматеріал особисто або за допомогою доставки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я