Основні правила реєстрації на Яндекс.Пошта

0
8

ІТ-компанія «Яндекс» є багатогранною. Існує маса послуг і опцій, якими користуються люди у всьому світі. Крім відомого браузера, однієї з постійних опцій є пошта від Яндекса. На сьогоднішній день ця електронна пошта є повністю безкоштовною і доступно кожному користувачеві інтернету. Дана послуга працює вже протягом сімнадцяти років, що говорить про її надійності, затребуваності та популярності.

Встановивши пошту даної компанії, ви зможете відзначити надійний захист електронної пошти від спаму і вірусів, які часто норовлять «заповзти» в наші комп’ютерні пристрої. Весь контет і повідомлення проходять автоматичну перевірку на сервері популярної антивірусної компанії Доктор Веб. Цікавим перевагою даної електронної пошти в тому, що всередині порталу можна буде автоматично переводити листи з іноземних мов на той, який вам необхідний, наприклад, російська. На сьогоднішній день дана електронна пошта займає лідируючі позиції серед кращих поштових серверів Європи. Як правило, реєстрація в Яндекс Пошті є дуже простий і не вимагає додаткових знань у комп’ютерних технологіях.

Для того, щоб ви змогли пройти реєстрацію, необхідно увійти в електронну пошту і клікнути на віртуальну кнопку «реєстрація». Необхідно заповнити всі контактні дані, які запитує поштова система. Як правило, в неї включають прізвище, ім’я, по батькові, країна та місто проживання, логін, пароль. Звертаємо вашу увагу, що необхідно підібрати унікальний логін, якого немає в мережі інтернет. А ваш пароль повинен мати високий ступінь захисту, щоб ви могли бути впевнені, що ваша пошта не буде зламана. При введенні двох останніх даних, автоматично буде відбуватися контроль і пошук подібних логінов, щоб вони не повторювалися. Якщо той логін, який ви хотіли встановити, вже використовується іншою людиною, перед вами автоматично з’являться вільні логіни, схожі на той, який ви вводили. Якщо ви не зможете самостійно придумати новий логін, то зможете скористатися, абсолютно безкоштовно, одним із запропонованих варіантів. Після заповнення контактних даних, вам необхідно пройти режим верифікації. Це дуже важливо, так, як це повністю захистить вас від злому електронної пошти з боку шахраїв. Вам необхідно буде внести власний контактний номер телефону, до якого «прив’яжуть» вашу сторінку електронної пошти. Ви зможете користуватися пересиланням повідомлень в будь-який зручний час.

Джерело: http://webereg.ru/servisy/kak-zaregistrirovatsya-yandekspochte

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я