Основні міфи розвіяні по догляду за шкірою обличчя

4

Шкіра обличчя – це дзеркало організму, тобто тих процесів, які відбуваються всередині нього. Про це відомо багатьом. Тобто, свербіж, пігментація, висип – ознаки того, що всередині є інфекція або алерген, і що людина має звертатися за допомогою в лікарню. Але насправді майже 100% з тих, хто спостерігає на своєму обличчі таку картину, починають купувати весь асортимент магазинів з косметикою – тоніки, лосьйони, креми і так далі. А до фахівців ми звертаємося, коли ситуація стає кричущою.

Вчені вирішили розвіяти стереотипи, пов’язані з доглядом за поверхнею особи. Наприклад, багато хто вважає найкращою косметику з різних трав і рослин. Але найчастіше саме органічні речовини дають алергічні реакції. Крім того, питання зв’язку їжі і акне до кінця не вивчений, тому професіонал не може сказати пацієнтові не є шоколад або жирну їжу, щоб подолати насип.

Саме тому при появі висипу або ущільнень потрібно звертатися до дерматологів. Вони зможуть зупинити алергічний процес ще на стадії початку, поки він не перетворився на проблему.