Оренда віддалених серверів

3

В наш час існують необмежені можливості для компаній в плані розвитку та ведення бізнесу. Звичайно ж, враховуючи настільки швидкий розвиток технологій, щоб утримуватися на плаву, компаніям також необхідно йти в ногу з часом. Сьогодні ми бачимо, що всі процеси компьютезируются, а багато хто навіть автоматизуються, що робить робочий процес набагато простіше, швидше, якісніше і дешевше. Завдяки цьому, компаніям не потрібно наймати додаткових працівників, а вся важлива інформація може зберігатися на безпечних носіях. В даному випадку, відмінним варіантом за захист важливих даних є оренда віддаленого сервера. Це не тільки дозволить вам заощадити власні кошти, адже в такому випадку вам не доведеться купувати сервер самостійно, але ще і дозволить вивести вашу бухгалтерію з однієї країни в іншу, з більш м’якими умовами. Ознайомитися з можливістю оренди віддаленого сервера і всіма нюансами, ви можете на сайті, перейшовши за посиланням: https://webhan.ru/arenda-udalennogo-servera/.

Хотілося б відзначити, що компанія WebHan – це компанія з багаторічним досвідом роботи у сфері надання послуг з оренди серверів в Литві та Іспанії. Це відмінний спосіб забезпечити безпеку вашої інформації, а також досягти безперебійного доступу до неї. Саме тут ви отримаєте високопродуктивний сервер за самою приємною для вас ціною. При цьому у вартість входитиме не лише сама оренда техніки, але також і її обслуговування, утримання і цілодобова підтримка. Тут вам зможуть забезпечити комфортні умови обслуговування. Давайте розглянемо з вами основні переваги даної компанії.

По-перше, ви отримаєте стільки, скільки вам потрібно ліцензій і ресурсів. По-друге, тут є можливість мати цілодобовий доступ до програми 1С, а для цього достатньо буде тільки підключення до Інтернету. По-третє, ви зможете встановлювати будь-які інші додаткові програми при необхідності. По-четверте, ви можете бути впевнені в тому, що ваша інформація не стане доступною третім особам, адже компанія гарантує її нерозголошення навіть після розриву договору. По-п’яте, ви зможете отримати якісні послуги за найдоступнішою ціною. Також, тут без проблем зможуть провести відключення сервера в екстрених ситуаціях протягом хвилини по вашому дзвінку, а також ви будете мати можливість цілодобової підтримки. Тому, обов’язково звертайтеся в компанію WebHan.