Оренда LED-екранів, звукового та світлового обладнання в Санкт-Петербурзі

0
15

Екрани, що працюють за допомогою світлодіодів, в останні кілька років стали незамінним елементом реклами та широкоформатного висвітлення різних подій. Ці конструкції активно застосовують маркетологи, як в рамках політичних виступів партійних лідерів, так і в ході презентацій, культурних подій, наукових конференцій. Їх використовують на концертах зірок і модних показах. LED-екрани можна встановлювати, як на вулиці, так і всередині приміщень.

Незалежно від сфери діяльності компанії, яка потребує світлодіодному екрані для проведення того чи іншого заходу, цілком зрозуміло, що купувати таку масштабну конструкцію для одноразового використання нікому нерентабельно. Саме тому в Санкт-Петербурзі такий виріб куди більш вигідно орендувати. Взявши напрокат світлодіодний екран, можна влаштувати велике свято, концерт, провести день народження торгово-розважального центру, транслювати спортивні або інші події для широкої публіки. Завдяки сучасному обладнанню і високим технічним можливостям, такий екран забезпечує яскраву і якісну трансляція широкоформатного картинки. Світлодіодні екрани складаються з декількох конструкційних частин, саме тому в компанії WorkShow можна взяти в оренду екран будь-якого розміру. При цьому, монтаж екрану не забере більше 2 годин. Встановлюються ці конструкції, як правило, напередодні проведення свята чи іншого масового події, а власники і організатори дійства можуть бути впевнені в безпеці і міцності конструкції, яка відрізняється довговічністю і безперебійною роботою світлодіодів. Лампочки можуть горіти до 100 тисяч годин, що є одним з головних переваг екранів.

За посиланням http://arenda-zvuka-spb.ru/led-screens.html у Санкт-Петербурзі можна взяти у тимчасове користування ЛЭД-екран, а також виносну сцену, монітори, мікшери і мікрофон, діджейське обладнання і фотобудки, освітлення та інші медіа-інструменти і техніку. Тут ви знайдете звукове обладнання і обладнання для караоке, плазмові і екрани на світлодіодах з різним кроком. Ціна оренди на ці конструкції стартує від 3000 руб. за квадрат в день, що є найбільш вигідною пропозицією по північній столиці на сьогоднішній день. Заходьте на сторінку певної моделі на сайті і ближче познайомтеся з описом та умовами оренди. Включаючи транспорт, монтаж пультову і видеоинженерные роботи, оренда екрану розміром 3 на 2 метри обійдеться всього в 39000 крб. Якщо вибрати світлодіодний екран з більш низьким кроком, оренда буде коштувати 6000 руб. за квадратний метр.

Джерело: http://arenda-zvuka-spb.ru/led-screens.html