OpenTablet 7 – ультратонкий планшетний компютер

0
6

Планшетні комп’ютери стають все популярнішими. Про це говорить і попит на цей вид комп’ютерної продукції, і всілякі опитування та дослідження споживачів. Не дивно, адже планшетний ПК на відміну від стаціонарного можна завжди носити з собою. А на відміну від звичайного ноутбука планшетний ноутбук без праці поміститься в кишені піджака чи куртки. Втім, з іншого боку, він і в ремонті складніше, про що можна дізнатися докладніше в сервісному центрі “FixPC”, де, втім, Вам допоможуть з вирішенням будь-якої проблеми.

Таким чином, його використання стає набагато простіше і зручніше: не треба носити з собою сумку з як мінімум полуторакилограммовым ноутбуком. Навіть мініатюрні нетбуки здають свої лідерські позиції під натиском планшетних комп’ютерів. І тому кожна комп’ютерна компанія прагне розробити що-небудь новеньке, щоб здивувати споживача і перетягнути ковдру на себе. По такому шляху вирішила піти і компанія OpenPeak, випустивши свій новий планшетний комп’ютер OpenTablet 7. Назва сама говорить за себе – планшетник OpenTablet 7 надзвичайно тонкий – товщина його корпусу складає всього 15 мм

Планшетний ПК OpenTablet7 – це щось більше, ніж просто смартфон, але набагато менше за розмірами, ніж будь-який навіть самий легкий і мініатюрний нетбук. Планшетний комп’ютер маю зручний і приємний для очей дисплей, розмір якого складає 7 дюймів. Планшетний ноутбук може використовуватися і в якості телефону для вчинення голосових і відеодзвінків – планшетний ПК додатково обладнаний непоганий відеокамерою для запису відео, так і для розваги – планшетник OpenTablet 7 вміє відтворювати відео високої якості.

Також OpenTablet 7 має великий потенціал для збереження всіх важливих даних. Додатково планшетник має бездротову технологію Bluetooth, а так само Wi-Fi для підключення до мережі інтернет. Природно, слот для телефонної сім-карти є.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я