One і Two — два недорогих смартфона від Cagabi

0
6

Що вам відомо про китайської Cagabi? Очевидно, небагато. Компанія ще не встигла заявити про себе. Виробник виник лише нещодавно. Втім, розробники намагаються знайти контакт з публікою.

Вихідці з Піднебесної збирається залучити аудиторію з допомогою 2 смартфонів. Новинки називаються просто — One і Two. Пристрої дуже доступні, по кишені кожному. При цьому характеристики адекватні (для бюджетного сегмента).

Давайте ознайомимося з обома гаджетами.

Cagabi One коштує всього $60. За згадану суму апарат пропонує до 2 ГБ оперативної пам’яті, акумулятор ємністю 2500 маг, корпус з цинкового сплаву, а також 5-дюймовий IPS-екран з роздільною здатністю 1280 на 720 точок. Подряпини не страшні — завдяки покриттю Gorilla Glass.

Крім того, на борту є основна камера на 8 МП і флеш-накопичувач об’ємом до 16 ГБ (залежно від конфігурації).

Що стосується 80-доларового Cagabi Two, девайс оснащений 5,5-дюймовим дисплеєм. Вигнута Панель з боків і захищений загартованим склом. Алюмінієвий каркас дозволяє не побоюватися за міцність виробу. Крім іншого, є 2 ГБ ОЗУ і фотографічний модуль на 13 МП. Місця для зберігання даних — 16 ГБ. Доповнює картину батарея на 3000 маг — пристойний показник.

Інші специфікації ховаються. Продажі стартують в найближчі дні.