OCZ дебютує з кіловатним блоком живлення Fatal1ty для геймерів

4

Якщо ви – ентузіаст від світу комп’ютерів або завзятий геймер, то напевно вже стикалися з проблемою під назвою «вибір блоку живлення», і напевно вам на шляху зустрічалися блоки живлення виробництва OCZ. І це незважаючи на те, що дана компанія зробила собі ім’я не на блоках харчування, а на комп’ютерній пам’яті, і на даний момент вона сконцентрувалася саме на комп’ютерних БП і твердотільних накопичувачах. SSD від OCZ знайшли чималу популярність, те ж саме можна сказати і про блоки живлення.

Сьогодні OCZ анонсувала новий продукт – джерело живлення для комп’ютерів, оснащених самим хай-ендовым обладнанням. Новинка володіє високою потужністю в 1000 Ватів і ім’я їй Fatal1ty PSU.

OCZ Fatal1ty має модульну конструкцію, надаючи можливість залишити в корпусі лише ті кабелі, які дійсно використовуються (як результат – поліпшена вентиляція в корпусі), оснащується тільки 100% японськими конденсаторами і здатний працювати (повністю при цьому відповідаючи заявленим характеристикам) при температурах повітря до 50 градусів за Цельсієм.

Серед кабелів є всі стандартні конектори для процесора, PCIe, SATA і іншої всілякої периферії. В наявності і великий 140-мм вентилятор з подвійним підшипником і червоною світлодіодним підсвічуванням.

Блок живлення має дуже високий коефіцієнт корисної дії – 90% (при типових навантаженнях) і може похвалитися «золотим» сертифікатом 80 Plus Gold. Ціна і дата виходу поки невідомі.