Новинка Huawei Honor 9 – знахідка для фотолюбителів

0
11

Вже через кілька днів Huawei випустить у продаж нову модель смартфона під назвою Honor 9. Апарат з такою назвою трохи відрізняється від свого попередника – моделі Honor 8, але все ж володіє деякими перевагами у порівнянні з попередньою моделлю. Чому споживачі схильні змінювати свої смартфони на нові? Як правило, всі хочуть покращених характеристик, а саме: більш ємнісне батарею, більший об’єм оперативної пам’яті, щоб місце для зберігання було досить ну і до камери, природно, вимоги все вище.

Виходячи із зростаючих запитів споживача, і компанія презентувала нову модель. Зовнішній вигляд моделі, якщо можна так висловитися, перегукується з торішнім флагманом, моделлю P8 і цілком симпатичний. Намагаючись йти в ногу з часом, виробник помістив на передній панелі захисне скло з закругленими краями. Корпус виконаний з металу. Оперативна пам’ять збільшилася не набагато, всього на 2 Гб, а от пам’ять для зберігання збільшили в 2 рази. Датчик відбитків пальців у новій моделі переміщений на передню панель. Сканер швидкодіючий і навіть потрапляння води (вологий палець), не вплинуть на швидкість розпізнавання. До речі, крім розблокування екрану цю клавішу можна використовувати для швидкої зйомки фото, відповісти на дзвінок або вимкнути будильник. Принциповою ж відмінністю нової моделі Honor 9 є наявність подвійної камери на задній панелі на 12 Мп і 20Мп.

Камери оснащені лазерним автофокусом, діафрагмою, світлодіодним спалахом і режимом портрета. Так як друга камера монохромна – це дає можливість робити чорно-білі фото, а кольорові стануть ще яскравішим і насиченішим. Інтерфейс камер має багато налаштувань і знімати можна в автоматичному режимі налаштувань або налаштувати вручну. На передній панелі смартфон має 8-мегапіксельний шутер. Вже стало правилом створювати телефони, що підтримують 2 сім-карти і далі за списком: Wi-Fi, GPS,NFS, Bluetooth, FM-радіо роз’єм для навушників. Акумулятор останньої моделі не відрізняється особливою потужністю, але їм можна користуватися до півтора днів в режимі середнього навантаження. Повну зарядку батарея набирає за 1, 5 години. У світлі вищевикладеного напрошується такий висновок: смартфон Huawei Honor 9 відрізняє від інших смартфонів даного класу наявність двох камер і в зв’язку з цим нові можливості для любителів займатися фотографією і робити по-справжньому якісні знімки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я